Category: 
Sort by: 

Arnett, Angela Principal
Caffey, Arthur Assistant Principal

Abney, Kristi First Grade
Arnett, Angela Principal
Bailey, DeEmma Fine Arts
Bailey, Katie Kindergarten
Ballard, Suzanne Physical Education
Barnes, Gloria Bookkeeper
Billingsley, Sarah Second Grade
Brickner, Paula Sixth Grade
Brown, Chasity Kindergarten
Caffey, Arthur Assistant Principal
Clark, Susan Speech Pathologist
Cobb, Clint Sixth Grade
Copeland, Dale S First Grade
Copeland, Melissa Sixth Grade
Darnell, David Third Grade
Davis, Janis Third Grade
DuBose, Joanie Second Grade Teacher
Eastridge, Sharon School Secretary
Ellison, Hanna Fourth Grade
Godwin, Brandee First Grade Teacher
Grant, Kimberly Special Educaiton
Green, Kelly Second Grade
Greene, Aaron Third Grade
Gregory, Merri Lynn Fourth Grade
Gregory, Shellie First Grade
Gullatte, Sherita School Secretary
Harris, Monica Paraeducator
Helms, Jacquelyn Second Grade
Hess, Amy Special Education
Holley, Denise Sixth Grade
Jenkins, Christopher Fifth Grade
Keel, Brenda Aide
Kelley,  Charlotte Kindergarten
Kiger, Annette Special Education
King, Jean Fifth Grade
Lee, Lyndi Special Education
Llorens, Kimberly Second grade
Manning, Kene Fourth Grade
McGhee, Anna First Grade
McKemie, Christie School Nurse
Richardson, Kristy Special Ed MD-Aide
Richey, Lynn Kindergarten
Robinson, Deborah Special Education
Rowell, Deena Sixth Grade
Sanders, Kellye Kindergarten
Shannon, Rene First Grade
Simmons, Karen Third Grade
Smallwood, Charlotte Fourth Grade
Speir, Candace Second Grade
Swader, Jada Kindergarten
Thomas, PJ Special Education
Thompson, Beth Fifth Grade
Turner, Linda L T Counselor
Upton, Margaret Howe Librarian
White, Steve Physical Education
White, Tiffany
Whitman, Joanna Third Grade
Williams, Tyvoria Fifth Grade
Williams, Vickie Fourth Grade

Barnes, Gloria Bookkeeper
Eastridge, Sharon School Secretary
Gullatte, Sherita School Secretary
Hadaway, Toni Lunch Room Manager
Harris, Monica Paraeducator
Keel, Brenda Aide
McKemie, Christie School Nurse
Richardson, Kristy Special Ed MD-Aide